TV SUPER SMART UHD 4K LED 95 INCHE ۹۵ انچ اسمارت اندوراید سیستم فول اچ دی سیستم انتفال صفحه موبایل وای فا سیستم ریکارد حافظه داخلی

TV SUPER SMART  UHD 4K  LED 95 INCHE ۹۵ انچ اسمارت  اندوراید سیستم فول اچ دی  سیستم انتفال صفحه موبایل  وای فا سیستم ریکارد حافظه داخلی

  • افغانی 142000
کمیت:  
در انبار (1000 موارد موجود)

قبل از آنکه به طور خاص به Q9 95 اینچی بپردازیم ، در اینجا تجدید نظر در مورد معنی QLED چیست. در تلویزیون های کوانتومی ، یک لایه نازک از بلورهای نیمه هادی که بین نور پس زمینه و صفحه LCD لبه دار شده اند ، وجود دارد. در تلویزیون های QLED ، این نقاط کوچک با یک آلیاژ فلزی ساخته شده است که برای تولید رنگ و کنتراست پانل های OLED به رقابت می پردازد. سامسونگ ادعا می کند که این فناوری به تلویزیون های سری Q خود اجازه می دهد فضای رنگی DCI-P3 - که به طور طبیعی در رنگ ها وجود دارد - را با دقت 100 در صد بازآفرینی کنند ، چیزی که هیچ نام تجاری دیگری نتوانسته است این کار را انجام دهد.

البته ، شما باید قبل از اینکه بتوانید از آن عکس لذت ببرید ، سر خود را به اندازه Q9 محکم بسته کنید. آخرین تلویزیون سامسونگ دارای عرض 197.9 سانتی متر (78 اینچ) است و دارای صفحه نمایش بزرگتر از چهار صفحه 43 اینچی است که در یک مستطیل چیده شده اند. برای خوانندگانی که گوشی های هوشمند وسواس دارند ، معادل فضای نمایشگر 200 S8 است. قبل از خرید اطمینان حاصل کنید که فضای کافی برای دیوار دارید.

نمای باریک تلویزیون Q9 امکان نصب روی دیوار را آسان تر می کند
نمای باریک تلویزیون Q9 امکان نصب روی دیوار را آسان تر می کند

این صفحه نمایش عظیم سرعت تازه سازی 240 هرتز و رزولوشن 3840 21 2160 UHD را به همراه سیستم HDR 10 بیتی ارائه می دهد. اتصال توسط چهار پورت HDMI ، بلوتوث و Wi-Fi ارائه شده است. به جای مجبور کردن خریداران به پنهان کردن کابل کشی در داخل دیوارهای خود یا - شوک ، وحشت - داشتن سیم های کثیف که زیر تلویزیون خود آویزان هستند ، یک کابل نوری شفاف در جعبه وجود دارد که بتواند تقریباً نامرئی به اتصالات جانبی باشد.

مانند سایر قسمتهای QLED ، صفحه نمایش 95 اینچی نیز با حاشیه های نازک و یک پروفایل بسیار نازک طراحی شده است. همراه با سیستم اختصاصی نصب دیواری ، در مقابل دیوار دیواری قرار دارد.

    • Sku
      10000000307