اسمارت اندوراید سیستم فول اچ دی سیستم انتفال صفحه موبایل وای فا سیستم ریکارد حافظه داخلی K SMART TV 75" SUOER UHD SERIES 2020 9SERIES

تلویزیون های هوشمند دارایی وایفای سیستم دیش عقاب وصل شونده با مبایل 4K SMART TV 75" SUOER UHD SERIES 2020 9SERIES

4K اسمارت  اندوراید سیستم فول اچ دی تمامن  سیستم را دارد انتفال صفحه موبایل  وای فا سیستم ریکارد حافظه داخلی

SMART Q LED SUOPER 2020 75"

UHD TV 75 "

دارایی بلند  ترین مشخصات با دوسال ورنتی وخدمات پس از فروش 

  • افغانی 49000
کمیت:  
در انبار (1000 موارد موجود)

تنها مشکلی که ما در مورد کیفیت تصویر 6-سری داشتیم این بود که بعضی اوقات حرکت تا حد تلویزیون های سطح بالاتر نیست. من یک داور قابل مشاهده را در سکانس های متحرك در طول فیلم ها دیدم ، اما این در مورد هر تلویزیونی كه تماشا می كردیم از پانل 60 هرتز استفاده می كرد ، صادق است.

سری 6 دارای حالت تاخیر خودکار برای بازی های ویدئویی با میزان تاخیر ورودی 11 میلی ثانیه است و رابط Roku با مدل 5 سری یکسان است. از راه دور Wi-Fi با کنترل صدا نیازی به بینایی برای کار درست نیست.

به نظر می رسد TCL در حمل و نقل مشکلی ندارد. تعداد زیادی از بررسیهای آمازون از ورود 6 سری با صفحه نمایش LCD شکسته خبر داده اند و نمونه اول ما نیز به این روش رسیده است. TCL در تعویض به موقع این تلویزیون ها خوب بوده است ، اما زحمت تعویض تلویزیون یکی از مواردی است که ممکن است بسیاری از افراد مایل به مقابله با آن نباشند. مسئله پانل های شکسته قطعاً محدود به TCL نیست. سایر بازرسانی که من با آنها صحبت کردم تخمین می زند که شاید 10 درصد تلویزیون هایی که سفارش می دهند هر سال شکسته شود - اما به نظر می رسد از نوامبر 2019 یک سریال نسبتاً متداول در سری 6 باشد. سری 5 و این ممکن است به این دلیل باشد که صفحه نمایش 6 سری با نور پس زمینه کم نور محلی شکننده تر است.)

سایر تلویزیون های 4K بودجه ای که دوست داریم
Hisense به H9F در ابعاد 55 و 65 اینچ ارائه شده است ، از نور کم محلی برخوردار است و می تواند نکات برجسته HDR را با بیش از 1200 نیت روشنایی انجام دهد. برخلاف تمام تلویزیونهای دیگری که ما برای این راهنما آزمایش کرده ایم ، پنل 120 هرتزی دارد. بنابراین فیلم ها و نمایش های تلویزیونی هر دو بدون هیچ گونه داوری نمایش داده می شوند ، به این معنی که عکسبرداری در فیلم ها بسیار نرم تر به نظر می رسد. با قیمتی تقریباً مشابه TCL 6-Series ، H9F در اکثر موارد تصویری برتر تولید می کند ، اما رابط TV Android آن نسبت به رابط TCL Roku کمتر پاسخگو و کاربر پسند است. اگر از یک پخش کننده رسانه خارجی استفاده می کنید ، ممکن است این مورد نگرانی شما نباشد.

H9F همچنین با محتوای HDR بسیار روشن است که بیشتر با جزئیات سایه قابل توجه است. وقتی نسخه های SDR و HDR فیلم نهایی هری پاتر را با هم مقایسه کردم ، دیدم که نسخه SDR مناسب H9F تاریک و تاریک است ، اما نسخه HDR بسیار روشن بود - بنابراین همه چیز به نظر می رسید بسیار روشن تر از آنچه باید باشد و سایه ها را نشان می دهد. تاریک نبودند اما تقریباً با هر چیز دیگر ، Hisense به H9F خارق العاده به نظر می رسید.

Hisense به H9F همچنین دارای یک موضع خوب است که احساس جامد می کند. شما می توانید این تلویزیون را روی تلویزیون باریک تری نسبت به هر تلویزیون دیگری که در اینجا بررسی کرده ایم قرار دهید.

ویژگی های تلویزیون ، تعریف شده
اینها برخی از رایج ترین ویژگی هایی است که ما در بررسی های تلویزیونی درباره آنها صحبت می کنیم:

کم نور محلی کامل: این اصطلاح به تلویزیونی اطلاق می شود که نور پس زمینه در پشت پنل LCD قرار دارد و دارای مناطق جداگانه ای است که بسته به محتوا می تواند روشن یا خاموش شود. این تلویزیون ها معمولاً بزرگتر و گرانتر برای ساخت و طراحی هستند و مناطق بیشتر هزینه بیشتری دارند. با این حال ، آنها به طور معمول با بهبود نسبت های کنتراست و جزئیات سایه ، بهترین کیفیت تصویر LCD را ارائه می دهند.

دامنه دینامیکی بالا (HDR): محدوده دینامیکی بالا به تلویزیون اجازه می دهد تا در عین حال که دارای سیاه و سفیدهای عمیق است ، دارای نکات برجسته تر و روشن تر باشد ، گرچه فقط با محتوای HDR ویژه. در گذشته ، محتوا دارای حداکثر روشنایی حدود 100 نیت بود ، اما مجموعه های HDR با سطح بالا می توانند دارای نکات برجسته ای باشند که از 1500 نیت بیشتر است. این ویژگی به طور چشمگیری نسبت کنتراست را بهبود می بخشد و تصویری پویاتر را ارائه می دهد که در آن اشیاء روشن (خورشید ، آتش ، یک اژدر فوتون) واقعاً از صفحه نمایش پرش می کنند.

طیف گسترده ای از رنگ: محتوای Ultra HD نسبت به محتوای استاندارد HDTV دارای طیف گسترده ای از رنگ است. در حال حاضر ، اکثر محتوای UHD با همان طیف رنگی DCI / P3 که در سینمای تئاتر استفاده می شود ، تسخیر شده است (هدف نهایی ، gamut حتی بزرگتر رنگی Rec. 2020 است). این طیف گسترده ای از رنگ ، به تلویزیون اجازه می دهد قرمز ، بلوز و سبزیجات غنی تری را نسبت به گذشته نشان دهد. برخی از تلویزیون ها از فناوری نقطه کوانتومی برای تولید این طیف گسترده تر رنگ استفاده می کنند.

HDMI 2.1: HDMI 2.1 جدیدترین نسخه HDMI است ، اضافه کردن پشتیبانی از نمایشگرهای 8K ، حالت کم تأخیر خودکار برای بازی بهتر ، eARC برای صدای بهتر هنگام استفاده از کانال برگشت صدا ، نرخ تازه سازی متغیر برای همگام سازی نرخ تازه سازی تلویزیون با بازی کنسول برای جلوگیری از لکنت و پشتیبانی از ابرداده پویا. شرکت ها در HDMI 2.1 پشتیبانی از ویژگی های خاص را اضافه می کنند ، اما به طور معمول همه آنها نیستند ، بنابراین دیدن این که کدام ویژگی ها به شما نیاز دارند و تلویزیون شما از آن پشتیبانی می کند ، مهم است.

HDCP 2.3: این جدیدترین نسخه استاندارد محافظت از کپی است که از طریق HDMI استفاده می شود ، اما اکنون مهمترین تلویزیون از HDCP 2.2 است. بدون پشتیبانی HDCP 2.2 ، یک تلویزیون یا دستگاه HDMI دیگر (نوار صدا ، گیرنده) نمی تواند تصاویر Ultra HD را انتقال یا نمایش دهد. همه عکسهای ما از HDCP 2.2 پشتیبانی می کنند.

24p: با استثنائات اندک ، فیلم هایی که در تئاتر نمایش داده می شوند با 24 فریم در ثانیه و به طور خلاصه 24p ، که به فیلم هایی نگاه می کند که "سینمایی" به نظر می رسند. اکنون همه تلویزیون ها از محتوای 24p پشتیبانی می کنند ، اما برخی از تلویزیون ها این ظاهر را بهتر از سایرین حفظ می کنند.

جودر: این اصطلاح به حرکتی کمی تیز و تیز اشاره دارد که می تواند هنگام نمایش محتوای فیلم 24p در تلویزیون با سرعت تازه سازی 60 هرتز رخ دهد. برای ساختن 24 فریم تا 60 هرتز دی

    • Sku
      10000000306