Apple's iPhone 12 and 12 Proآیفون 12 و 12 پرو اپل اصلی اورژجینال از کمپنی اخپلواک با کیفیت عالی

 درباره آیفون 12 و 12 پرو اپل

قیمت : 1399  دالر امریکایی
ما در حال بررسی غیرمعمول ترین معرفی آیفون در تاریخ اپل هستیم.

Fall تقریباً بر سر ماست ، این بدان معناست که اپل در حال آماده سازی برای رونمایی از جدیدترین آیفون های خود است. با وجود اینکه 2020 همان چیزی است که هست ، با کوپرتینو فاصله زیادی با تجارت ندارد. اپل قبلاً تأیید کرده است که گوشی های هوشمند جدید خود را دیرتر از معمول امسال به بازار عرضه می کند و در مورد رویداد پرزرق و برق بعدی خود سکوت اختیار کرده است ، اما این همه ماجرا نیست - ما همچنین انتظار داریم که این شرکت در یک عکس از چهار آیفون جدید رونمایی کند .
در حالی که منتظر ظهور کامل و جزئیات رسمی هستیم ، بیایید نگاهی به آنچه قبلاً در مورد غیر معمول ترین معرفی آیفون در تاریخ اپل می دانیم ، بیاندازیم.

این داستان برای اولین بار در تاریخ 28 آگوست 2020 منتشر شد و آخرین بار در 6 اکتبر 2020 به روز شد.

چه موقع اپل این گوشی ها را معرفی می کند؟
برخی معتقد بودند که این شرکت سری آیفون 12 را طبق معمول در ماه سپتامبر فاش می کند ، اما چنین چیزی وجود ندارد. به جای آن ، اپل آیپد و پوشیدنی های جدید خود را در پانزدهم ماه ماه معرفی کرد. این امر باعث ایجاد هیاهوی دیگری در مورد گمانه زنی های تاریخ عرضه آیفون شد ، که همه اینها با تأیید اپل برای دومین رویداد معرفی خود در 13 اکتبر در ساعت 13:00 شرقی / 10:00 اقیانوس آرام پایان یافت.

امسال چه خبر است؟
اوه پسر - خیلی زیاد ، با نگاه کردن به همه چیز. برخی از ویژگی های جدید ، تغییرات و اضافات مربوط به آیفون 12 و آیفون 12 پرو خواهد بود و به زودی در مورد این موارد تحقیق خواهیم کرد - بیایید با به روزرسانی هایی که امسال انتظار می رود در سراسر جهان ظاهر شوند شروع کنیم.

برای اولین بار ، گفته می شود که اپل از صفحه نمایش OLED در تمام نسخه های آیفون 12 استفاده می کند. این تغییر به ویژه برای افرادی که از دستگاه هایی مانند آیفون XR و آیفون 11 که از صفحه نمایش "Liquid Retina" اپل استفاده می کنند ، قابل توجه خواهد بود. این موارد از نظر استانداردهای LCD همیشه خوب بودند ، اما با پیشرفت ، افرادی که نمی خواهند هزینه گران ترین گوشی های اپل را بپردازند ، باید کیفیت تصویر بهبود یافته ای داشته باشند.


از همه مهمتر ، این آیفون های جدید همچنین از جدیدترین چیپ ست موبایل این شرکت استفاده می کنند که انتظار داریم (چه چیز دیگری؟) A14 Bionic نامیده شود. در حالی که هنوز چند هفته طول نمی کشد تا اپل مزایای خود را به طور کامل توضیح دهد ، سازنده تراشه TSMC چیزی در مورد پیش نمایش را در قالب نظرات انجام شده در طی یک تماس درآمد اخیر ارائه داده است. A14 کاملاً مبتنی بر روند ساخت 5nm TSMC است که به گفته این شرکت باید در حدود 15 درصد عملکرد سریعتر داشته باشد در حالی که 30 درصد در مصرف برق صرفه جویی می کند. این چیز عطسه ای نیست ، مخصوصاً وقتی فکر می کنید A13 Bionic سال گذشته سریعترین چیپست گوشی های هوشمند موجود بود. و کاهش مصرف انرژی باید به ویژه اکنون که اپل بالاخره 5G را در آغوش گرفته مفید واقع شود.

2020 سالی است که سرانجام 5G در دنیای واقعی اهمیت پیدا می کند ، بنابراین تعجب آور نیست که همه آیفون های جدید اپل از آن شبکه های نسل بعدی پشتیبانی کنند. خوب ، حداقل بعضی از آنها. دو نوع شبکه 5G در سراسر جهان وجود دارد: زیر 6 و mmWave. (نام آنها به طور گسترده ای به طیف الکترومغناطیسی موجود در هر نوع شبکه اشاره دارد ، اما نیازی نیست نگران این موضوع باشید.) همه آیفون های جدید اپل با شبکه های قبلی بسیار خوب عمل می کنند ، زیرا شبکه های زیر 6 بیشتر متداول هستند و زمین بیشتری را بپوشانید.

س biggerال بزرگتر این است که کدام مدل ها از شبکه های 5 میلی متری Wavew سرعت - اما از لحاظ جغرافیایی محدودتر - پشتیبانی می کنند. در ابتدا شایعات حاکی از آن بود که این ویژگی منحصر به آیفون 12 پرو است ، اما گزارش های بعدی اصرار داشتند که تمام نسخه های آیفون 12 می توانند به تمام شبکه های 5G بپیوندند. در حال حاضر ، به نظر می رسد که این مورد است ، اما موضوع هنوز هم داغ بحث می شود.


Engadget
سری آیفون 12 چیست؟
آیفون XR و آیفون 11 برای اپل بسیار سودآور بوده و امسال انتظار داریم که دو نسخه از آیفون 12 بتواند به عنوان یک گل سرسبد ارزان قیمت ادامه دهد.

گفته می شود که آیفون 12 پایه دارای صفحه نمایش 5.4 اینچی OLED است که در صورت صحت ، آن را به کوچکترین گوشی هوشمند اپل تبدیل خواهد کرد. (آیفون SE نسبتاً پینت از نمایشگر کوچکتر 4.7 اینچی استفاده می کند ، اما تصور می شود از نظر جسمی بزرگتر از 12. باشد) علاوه بر چیپست A14 که قبلاً به آن اشاره کردیم ، انتظار داریم که این 12 با 4 گیگابایت رم همراه باشد. ، اگرچه میزان ذخیره سازی موجود همچنان یک راز باقی مانده است. در حال حاضر ، به نظر می رسد احتمال زیادی وجود دارد که شاهد آیفون 12s با 128 و 256 گیگابایت فضای ذخیره سازی باشیم ، اما برخی از انتشار دهندگان اصرار دارند که یک مدل 64 گیگابایتی نیز وجود دارد.

آیفون 12 ارائه می دهد Engadget
در همین حال ، آیفون 12 مکس بزرگتر و صفحه نمایش 6.1 اینچی آن باید کاملاً شبیه به آیفون 11 موجود باشد. گفته می شود که 12 مکس از نظر تفاوت های آشکار ، مانند داشتن نمایشگر و باتری بزرگتر ، از نظر داخلی یکسان با برادر کوچک خود است. که گفت

  • افغانی 107800
کمیت:  
در انبار (1000 موارد موجود)